trybuna

Faworyci Euro 2020

21 października 2018 0

faworyci euro 2020

Już niebawem rozpocznie się jedno z największych piłkarskich wydarzeń, czyli Euro 2020. To wydarzenie jest organizowane cyklicznie co 4 lata w Europie, a to zapewne bardzo łatwo jest już wywnioskować z samej nazwy. Dlatego jest to jedno wielkie święto dla wszystkich europejskich fanów piłki nożnej. W 2020 roku oczy wszystkich kibiców będą skierowane na Francję. Wszystkie przewidywania oraz kursy wskazują przede wszystkim na zwycięstwo gospodarzy w meczu otwarcia z Rumunią. Ponoć łatwym do przewidzenia jest również wygrana Szwajcarii z Albańczykami.

Kto wygra Euro 2020?

Wielu bukmacherów wskazuje na zwycięstwo Hiszpanii. Jednak nie jest to tak łatwe w jednoznacznej ocenie, ponieważ kursy również wskazują na wygraną Niemiec. Dlatego te dwa państwa na chwilę obecna powinny się spodziewać sukcesu, podczas tego wielkie piłkarskiego święta, jakim jest właśnie Euro. Kto ma jeszcze duże szanse na dobre pozycje podczas rozgrywek? Bukmacherzy wskazują, że na równie wiele mogą liczyć reprezentanci Włoch i Anglii. To właśnie im będzie dane powalczyć pozostałe medale na Euro 2020. Jak układają się kursy u większości bukmacherów na chwilę obecną? Oto one (w kolejności od faworyta całego Euro):

  • Hiszpania
  • Niemcy
  • Francja
  • Włochy
  • Anglia
  • Portugalia
  • Rosja
  • Chorwacja
  • Ukraina
  • Polska

Szanse Polskiej Reprezentacji

Polska reprezentacja charakteryzuje się przede wszystkim właśnie tym, że na każde mistrzostwa jadą z potężnymi pokładami wiary, jakie otrzymują od swoich wiernych kibiców, którzy tak samo kochają swoja drużynę nie ważne ile razy by nie przegrała to tyle będzie mieć wiarę swoich fanów. Jednak skupiając się teraz na faktach, nie wróżą one wcale niczego dobrego. Dlaczego? Otóż ostatnie wyniki meczów towarzyskich nie wskazują wcale na nic dobrego. Polacy mogą liczyć niestety raczej na ostatnie miejsca, jakie są do zajęcia podczas rozgrywek Euro 2020.

Kto będzie królem strzelców?

W 2020 roku największą szansę według bukmacherów na zostanie królem strzelców ma Niemiec Mario Gomez oraz Christiano Ronaldo. Jednak duże kursy maja również Miroslav Klose ( Niemiec) oraz David Villa (Hiszpan).

Euro 2020 jest bardzo ciekawym wydarzeniem, ponieważ tego typu imprezy sportowe zawsze przyciągają wiele osób zainteresowanych piłką nożną, ale nie tylko sami fani siadają przed telewizorami, czy jadą na stadion. Euro jest tak prestiżową rozgrywką, że przyciąga nawet tych, którzy nie śledzą zmagań na przestrzeni poszczególnych klubów piłkarskich i nie interesują się na co dzień poczynaniami piłkarzy. Jednak kiedy przychodzi ten czasy, kiedy każdy czuje się kibicem, są w gotowości.

There are 0 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *