trybuna

Jak obstawić zakład bez ryzyka

26 sierpnia 2018 0

jak obstawić zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka. Jak to jest możliwe? Przecież każdy zakład niesie za sobą ryzyko – szanse na wygraną w standardowym zakładzie wynoszą 33,3%, a prawdopodobieństwo przegranej jest równe 66,6%. Firmy bukmacherskie wpadły na pomysł, w którym nasz zakład w przypadku niepowodzenia zostanie całkowicie zwrócony. Aby skorzystać z takiej opcji należy spełnić pewne warunki, które różnią się w zależności od serwisu, z którego korzystamy.

Czy warto obstawić zakład bez ryzyka

Cashback (bo tak inaczej jest nazywany ten typ zakładu)  jest zazwyczaj przyznawany przy rejestracji nowego konta. Po wykonaniu tego kroku musimy dokonać wpłaty. Mając już nasze środki do dyspozycji, możemy typować nasze wyniki. W tym miejscu należy dokładnie zapoznać się warunkami obowiązującymi zakłady bez ryzyka, które np. mogą być zwracane do kwoty 100 zł lub działają tylko przy określonym typie rozgrywek. W dalszej części tego artykułu przedstawię wam bukmacherów, którzy oferują tego typu zakłady.

Fortuna bez ryzyka

Najlepszą ofertę zakładu be ryzyka oferuje Fortuna. Maksymalna kwota która zostanie nam zwrócona to 120 zł, zatem tyle środków opłaca się zdeponować. Po wygranej lub przegranej możemy od razu wypłacić nasze środki. Co więcej, za samą rejestrację otrzymamy 1400 punktów lojalnościowych w Klubie Plus, które później również możemy wymienić na zakład bez ryzyka. Promocja trwa do 31 sierpnia 2018 r.

Etoto zakład bez ryzyka

Kolejnym bukmacherem jest eToto, który pod hasłem KASOZWROT100 gwarantuje zakład bez ryzyka w wysokości 100 zł. Tutaj też musimy dokonać wpłaty i wytypować dowolny zakład, który posiada trzy możliwe wyniki, czyli standardowy 1X2. Tak samo jak w przypadku Fortuny, nasze środki mogą być od razu wypłacone po zamknięciu zakładu.

Lvbet bez ryzyka

Na trzecim miejscu znajduje się LVbet, który oferuje zwrot do 50 zł. Warunki są jednak nieco bardziej wymagające – musimy obstawić zakład KOMBI z minimum pięcioma zdarzeniami po łączonym kursie 3.00 lub wyższym. Minimalna kwota zakładu to 20 zł. Aby otrzymać zwrot, tylko jedno ze zdarzeń może być nietrafione. Jeżeli uda nam się otrzymać zwrot, jest on traktowany jako bonus, który należy obrócić 3 razy po minimalnym kursie 1.75.
Stawkę zamyka Milenium, które oferuje cashback o wartości 10 zł, przyznawany za rejestrację w programie lojalnościowym Liga Mistrzów Milenium.

There are 0 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *